Valeria, 46

Číslo profilu 8700680
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 06/4/2023
Jméno Valeria
Země Czech Republic
Město Říčany
Orientace Heterosexuální
Věk 46
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 159 cm
Váha 68 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Lotyšsko Řecko Mexiko Maroko

Rekordní účast a báječná atmosféra, to byl Běh za sedmizubým hřebenem -

Tuto zprávu poskytl uživatel Valeria Říčany 06/5/2023 07:19:06

Dnešní článek, který bude rozdělen na dva díly, věnujeme sportu, jehož historie sahá do roku , kdy jistý John Joseph Merlin, belgický výrobce hudebních nástrojů z Huy, postavil předchůdce dnešních bruslí.

Jednalo se vlastně o dvě kovová kolečka připevněna na "bruslích". Na maškarním plese na královském dvoře v Londýne se na nich projel slavnostně vyzdobeným salónem a hrál k tomu na housle. Nicméně jeho "rychlou" jízdu zastavilo zrcadlo, neboť na ně zapomněl nainstalovat brzdy. Skutečný vlastní vývoj opravdové a dnes běžně používané in-line brusle začal ale až v polovině Brusle tehdá byly skořepina boty z plastu, čtyři malá plastová kolečka s kuličkovými ložisky a brzdou na patě.

Od té doby byl razantní vývoj in-line bruslí nevyhnutelný.

Internet Ústí nad Orlicí | AIM

Děti, mládež, ale i dospělí a celé rodiny uznávají výhody tohoto sportu. No a věděli jste, že u nás existuje síť škol inline bruslení, které mají svou vlastní metodiku učení? Škola je určena jak pro děti, tak pro dospělé - začátečníky i pokročilé bruslaře. Krom klasické výuky in-line bruslení HEPA outdoor fitness nabízí i příměstské tábory pod označením In-line školička. Do školičky jsou přijímány děti již od 4 let. Dále zde nabízejí soukromé lekce, kam se mohou hlásit bruslaři každého věku i úrovně.

Chybové hlášení

Naučí Vás zde jak úplných tačátků, tak poradí se zdokonalením techniky jízdy. A protože nás téma in-line bruslení v redakci zajímá nejedna z nás bude muset časem brusle nasadit a své dítko naučit základům jízdy , daly jsme si "rande" se zakladatelkou a majitelkou HEPA outdoor fitness, Marií Urbánkovou , a snažily jsme se od ní vyzvědět co nejvíce informací o které bychom se s Vámi rády podělily. KSD: Jak jste se Vy sama dostala k in-line bruslení?

Když mi bylo bylo osm let, můj tatínek, který tenkrát pracoval v Mnichově, mně dovezl parádní barevné kolečkové brusle, které v té době nikdo neměl. Byly to takzvané "squad" brusle dvě a dvě kolečka vedle sebe a brzdička vepředu. Brázdila jsem na nich chodníky a cesty na našem zlínském sídlišti a důchodci byli nepříčetní. O pár let později mi naši pořídili již klasické in-liny s kolečky v řadě za sebou a já jsem mohla vyrazit na stezku. Brusle mi přirostly k srdci tak, že jsem na nich jezdila úplně všude - sloužily mi nejen jako sportovní náčiní, ale také jako dopravní prostředek.

Můj spolužák Přemek Novák, si tohoto plakátu všimnul a jelikož věděl o mém vztahu k bruslení, přiměl mě na tento kurz jet. Následně jsem v rámci své bakalářské práce sepsala metodiku výuky INB a společně s Přemkem on se svými nápady a já v praxi jako instruktor na bruslích jsme ve Zlíně začali pořádat soukromé lekce pro dospělé a příměstské tábory pro děti. Jelikož první sezóna dopadla dobře a jak děti, tak rodiče, byli spokojení, napadla nás myšlenka rozšířit tento projekt do dalších měst ve formě franchisingové sítě.

Oslovili jsme s touto nabídkou naše tehdejší spolužáky z různých větších měst, získali jsme akreditaci MŠMT, abychom mohli sami školit instruktory pro naše pobočky a v rámci propagace jsme začali organizovat BladeNights - noční vyjížďky na bruslích ulicemi večerních měst s doprovodem rádia a policie ČR.

KSD: Co všechno by měli rodiče vědět, než dítě do Vaší školy přihlásí? V první řadě by rodiče neměli podcenit nákup vybavení, tzn. V dnešní době se dají koupit i kvalitní, nastavovací brusle za přijatelnou cenu. Pokud chtějí rodiče přihlásit své dítě na náš příměstský tábor, měli by dále vědět, že nejnižší věková hranice, od které děti přijímáme jsou 4 roky, školička je určená jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé bruslaře, s dětmi zde pracují vyškolení instruktoři, výuka probíhá formou her tak, aby všechny bavila a nejdůležitější informace je asi ta, že děti nevedeme k výkonnostnímu sportu, ale k rekreační pohybové aktivitě - nejde o výkony, ale o zábavu a motivaci k aktivnímu životnímu stylu v dalším životě.

KSD: Jaké chyby většinou rodiče dělají pokud vezmou výuku bruslení svých dětí do vlastních rukou? A co byste těmto rodičům vzkázala? V první řadě je důležité říct, že něco jiného je umět dobře bruslit a něco jiného je umět dobře někoho naučitbruslit. Ne nadarmo existují školy lyžování, snowboardingu a také in-line bruslení, kde jak dospělé, tak děti učí vyškolení odborníci podle speciálně vypracované metodiky a kde se člověk naučí vše od základů a správně mnohem rychleji a bezpečněji než pokud se do toho pustí sám.

Často potkávám na stezkách rodiče s dětmi, kdy se úsměv vytrácí na obou stranách, kde rodiče ztrácí nervy a dítě motivaci k další vyjížďce. Největší chybou, kterou rodiče často dělají, je držet dítě za ruku. To si zvykne na bod opory, který zde normálně není a samo se poté bojí jet. Vše, co děti chceme naučit, jim musíme názorně ukázat tak, aby to po nás mohly správně zopakovat - složité vysvětlování je zbytečné, protože děti si nedokáží vizualizovat to, co jim my dlouze popisujeme.

Je také potřeba hned od začátku dětem neustále opravovat chyby, které při jízdě dělají nožičky od sebe, napnutá kolena a veškerou výuku provádět pomocí her, které je baví. Rodičům bych vzkázala jedině to, že investice do pohybové aktivity jejich dětí určitě není zbytečná, že peníze se dají utratit za mnohem zbytečnější věci a že motivace jejich dětí k pohybu v dalším životě se nedá ničím vyčíslit.

KSD: Můžu se jako dospělý nebruslař do Vaší školy také přihlásit? Pro dospělé, kteří chtějí začít s in-line bruslením, máme soukromé lekce.

Je velmi individuální, za jak dlouho člověk zvládne bezpečnou jízdu na in-line bruslích. Máme vysledované, že s většinou, průměrně pohybově zdatných klientů, stihneme projít alespoň základy metodické řady za 5 lekcí 5 hodin výuky.

Záleží na tom, zda klienti chodí mezi lekcemi sami trénovat, jsou lidé, kteří mají velký strach z možného pádu, jiní se naopak nebojí. V dospělém věku je vždy těžší začínat s každým sportem, záleží na motivaci a vůli každého člověka.

Na pokračování rozhovoru se můžete těšit po Velikonocích. Je určený dětem, které se již na kole cítí poměrně jistě. Bude probíhat pouze na Praze V tom případě je cena příměstského tábora 2 Kč. Slevový kód má neomezený počet použití, můžete jej tedy zprostředkovat svým přátelům a známým Přepnout do klasického zobrazení. Dnešní článek věnujeme sportu, jehož historie sahá do roku Dnešní článek, který bude rozdělen na dva díly, věnujeme sportu, jehož historie sahá do roku , kdy jistý John Joseph Merlin, belgický výrobce hudebních nástrojů z Huy, postavil předchůdce dnešních bruslí.

Redakce Kam s dětmi. Partner projektu Skupina ČEZ. Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.

Dárkový poukaz ❤️ pro ženu i muže k vánocům, k narozeninám ✨ - Vánoční poukazy online

V nemocnicích je lidí. Sunak slíbil Zelenskému další …. Herečka ze Slunce, seno obrala Hoštice o miliony. Sporťačka Inna Puhajková: Po rozchodu další stěhování!

rychlé rande praha sleva Ústí nad Orlicí

Nenápadné výdaje vám zvednou cenu dovolené i o tisíce korun! Praha Dlouhodobá předpověď. Brno Dlouhodobá předpověď.

ANKETA: Kapacita pediatrů na Orlicku je na hraně. A to nejhorší teprve přijde - Orlický deník

Ostrava Dlouhodobá předpověď. Plzeň Dlouhodobá předpověď. Liberec Dlouhodobá předpověď. Olomouc Dlouhodobá předpověď. Ústí nad Labem Dlouhodobá předpověď. Hradec Králové Dlouhodobá předpověď. České Budějovice Dlouhodobá předpověď. Pardubice Dlouhodobá předpověď. Předpověď počasí zpracovává data od Českého hydrometeorologického ústavu a též Norského meteorologického ústavu a NRK Yr. Načíst další články.

Video se připravuje Blesk Podcast: Náčelníci horských služeb bijí na poplach. Lidi lezou v teplákách a teniskách do hor. Detail mapy. Jdi na hlavní stránku Blesk. Český tým pro MS v hokeji: vypadl Hynek…. Dnešní horoskopy Beran.

Někteří kolegové si vzali po státním svátku volno, ale vás to ani nenapadlo.

rychlé rande praha sleva Ústí nad Orlicí

Pracovní náplň máte aktuálně tak rozmanitou, že byste se doma nudili. K tomu potřebujete penízky na vánoční dárky. Věřte, že nakupování překvapení pro blízké bude pořádná jízda. V pátek byste měli raději dovolenou, ale bohužel to nejde.

Jste naštvaní na šéfa i spolupracovníky, kteří si prodloužené volno vysloužili. Vaše vztekání už nikoho na pracovišti nebaví a doma si s vámi také nevědí rady.

Měli byste se naladit ryze pozitivně. Pokud musíte také v pátek do práce, budete jako hromádka neštěstí. Nic nejde podle plánu, a do toho začínáte vystrkovat růžky. S tím byste však měli okamžitě přestat, protože proti sobě poštvete nejen naštvaného šéfa, ale také milé kolegy. Vaše ambice jsou obrovské a nadřízenému to plně vyhovuje.

S kolegy si také rozumíte a navzájem se doplňujete. Jste to však vy, kteří vedou tým. Je skvělé, že nemáte o fyzickou ani mentální energii nouzi, tudíž se dostanete velmi vysoko, a rozhodně zaslouženě. Viditelně jste unavení a potřebujete si odpočinout. Ke všemu jste v práci zmatení a bojíte se špatných výsledků.

Rozpolcenost a nesoustředěnost vám k ničemu dobrému nepomohou. Zaměřte se na nejnutnější povinnosti a dbejte na pečlivost provedení. Jste moc rády, že je tady konec pracovního týdne, protože je toho na vás moc. Náročné tempo vám nedělá většinou problémy, ale ani vy nejste roboti.

Nadřízený je v takové divné náladě a požaduje super výsledky v expresním čase. Domů přijdete úplně hotové. Milé Váhy, Merkur je v překrásném postavení k vašemu znamení, proto se vám bude dařit především profesně. Prahnete-li po lepším pracovním místu, dosáhnete na něj. Pokud si myslíte, že vám bude stát v cestě konkurence, nebude mít žádnou šanci.

0 / 5